Segmentowe bramy garażowe - Izoline
Przetłoczenia poziome wąskie   Bramy z wąskim przetłoczeniem to przede wszystkim idealnie rozłożony wzór przetłoczeń, który pasuje do każdego rozwiązania architektonicznego.

Dostępne wykończenia

Kolory

biały

brąz

inny kolor z palety ral
Okleiny

złoty dąb

orzech


Dlaczego bramy Beditom
Jakość bez kompromisów
Jakość bez kompromisów - potwierdzona certyfikatami niezależnych instytucji. Produkcja Bram beditom odbywa się z zastosowaniem systemów zarządzania jakością DNV ISO 9001 i spełnia najwyższe wymagania europejskie i światowe. Dzięki temu Beditom udziela wieloletnich gwarancji na swoje produkty.
Długoletnie doświadczenie
Długoletnie doświadczenie - Beditom posiada największe doświadczenie i tradycje w zakresie produkcji bram segmentowych w Polsce. Wysoce wykwalifikowani specjaliści dbają o każdy szczegół i bezustannie pracują nad nowatorskimi rozwiązaniami technicznymi.
Zaawansowanie techniczne
Zaawansowane technicznie zabezpieczenia przeciwko pęknięciu spreżyn, zabezpieczenia przeciwko zerwaniu linek, zabezpieczenia przeciwko przytrzaśnięciu palców a także użycie niskiego progu w drzwich serwisowych pozwalają na bezpieczną pracę bram przez cały okres eksploatacji.
Jakość bez kompromisów
Energooszczędność gwarantowana - Bramy Beditom wykonane są z panela o grubości 40 mm wypełnionego trudnopalną pianką poliuretanową ( bez freonu) i wyposażone są w system, trwałych, elastycznych i odpornych na działanie warunków atmosferycznych uszczelek , które umieszczone są na całym obwodzie bramy. Zastosowane uszczelki nie tylko chronią przed wiatrem, deszczem i chłodem lecz także dzięki użyciu szerokiej uszczelki podłogowej w kształcie litery U, dodatkowo niweluje małe nierowności podłogowe.
Komfortowy przejazd
W porównaniu z rozwiązaniami stosowanymi przez konkurencyjne firmy, a szczególnie tam gdzie przewidziane są bramy skrzydłowe, segmentowe bramy Beditom zapewniają szersze światło przejazdu, co jest szczególnie ważne dla klientów którzy posiadają nowowczesne samochody osobowe, terenowe lub vany.
Bezpieczny garaż
Automatyczne ryglowanie w prowadnicy bardzo skutecznie chroni przed włamaniem i zabezpiecza bramy przed podważeniem nawet w wypadku awarii zasilania.
Niezawodne działanie
Komfort ponad wszystko - poprzez zastowanie napędów najwyższej światowej klasy i renomie, bramy otwierają się automatycznie i dzięki użyciu np. napędu Duo Rapido, który charakteryzuje się zwiększoną predkością otwierania nawet o 50 % w porównaniu z rozwiązaniami konkurencyjnymi , umożliwia szybszy wjazd do garażu, co jest szczególnie istotne tam gdzie występuje zwiększone nasilenie ruchu.
Wymiary
Wszystkie bramy Beditom wykonywane są na indywidualne zamówienie. W związku z tym dostępne są wszystkie szerokości bram bez dopłat za wymiary niestandardowe.
Ekologia
Z myślą o ochronie środowiska korzystamy tylko z ekologicznych technologii. Firma Beditom nie tylko dba o jakość produkowanych wyrobów lecz także o środowisko które nas otacza i dlatego w produkcji używane są tylko ekologicznie przyjazne materiały.

     

Jesteśmy autoryzowanym
instalatorem firmy
Bediton Producent Bram
Producenta najwyższej jakości segmentowych bram garażowych


Instalujemy automatykę firm

Napędy i automatyka do bram Sommer
Napędy do bram Aperto


AUTO-BRAMA - Janusz Mączka
ul. złotnicz 22
84-100 Puck
janusz_maczka@poczta.onet.pl
(0)509 160 317

  

Copyright © 2013 www.autobrama.pl - Auto brama - Sprzedaż , montaż bram oraz automatyki